Kurumsal

Ocak 2006 yılında kurulan Egemay Ltd.Şti., deneyimli yöneticileri ve çalışanları ile dünya markalarının tartışılmaz kalitesine sahip ürünlerini Türkiye pazarlarına sunmaktadır. Şirketimiz, 100 yılı aşan deneyimi ile Dünya’ca ünlü BIJUR DELIMON INTERNATIONAL ® firmasının üretmekte olduğu DELIMON® , BİJUR®, FARVAL® , DENCO ® ve LUBESITE® marka merkezi yağlama sistemleri ile aksam ve parçalarının Demir Çelik, ağır sanayi vinçleri ve metal endüstrisi sektörünün Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve bu sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte anahtar teslimi merkezi yağlama sistemleri montajında da faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz ayrıca 100 yılı aşkın deneyimi ile bütün dünyada tanınan Alman RÖHM® firmasının ürettiği yüksek vasıflı ve kaliteli iş ve takım bağlama ekipmanlarının Ege Bölge distribütörlüğünü de yaparak talaşlı üretim yapan Sanayi kuruluşlarımızın özellikle tercih ettiği yüksek vasıf ve kalitedeki iş ve takım bağlama ekipmanları ihtiyaçlarını karşılamakta, ayrıca İspanyol SAMOA firmasının Pnömatik yağ ve gres pompaları ile servis ekipmanlarının da Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve bu ürünlerin pazarlama ve dağıtımını yapmaktadır.

Misyonumuz temsil ettiğimiz Dünya markaları ile, her geçen gün büyüyen ve Dünya kamu oyunda takdirle anılan Türkiye ekonomisinin tartışılmaz varlığı olan girişimci sanayicimizin üretimlerine katma değer yaratmaktır. Bu nedenle; müşteri memnuniyeti, satış sonrası servis ve teknik eğitim şirketimizin önde gelen prensiplerindendir. Yine buna bağlı olarak satış politikalarımız, müşterilerimiz ile olan ilişkilerimizin sağlıklı ve çok uzun süreli temellere oturtulmasını hedef alarak oluşturulmaktadır.